Menu
PL

Elewacje z cegieł klinkierowych

Level

Specjalnością firmy „LEVEL” są elewacje klinkierowe. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych elewacji z cegły klinkierowej , cegły ręcznie formowanej , TeknoAmerBloku , CJ BLOK oraz płytek – o różnym stopniu trudności.
Referencje wystawione nam przez klientów, którym wykonywaliśmy elewacje, świadczą o wysokim profesjonalizmie, na który składają się:
  • Dbałość o najwyższą jakość zarządzania każdym z projektów.
  • Wykonywanie elewacji z najwyższą starannością o jakość produktu.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Nasi klienci nie kończą z nami współpracy po wykonaniu jednej elewacji. Wielokrotnie zwracają się do nas z zapytaniami o wykonanie usługi , ponieważ wiedzą , że można nam powierzyć wykonawstwo nawet najbardziej skomplikowanych elewacji klinkierowych. Wiedzą również, że mogą zwrócić się do nas o pomoc , gdy termin oddania obiektu zbliża się nieuchronnie, a elewacja nie została na nim jeszcze zrealizowana.
Współpracujemy z wieloma biurami architektonicznymi. W ramach wykonywanej usługi dobieramy system mocowań i podwieszeń klinkieru.

Dotychczas wykonanie elewacji klinkierowych powierzyli nam między innymi:

Specjalizujemy się w wykonywaniu elewacji klinkierowych ponieważ:
  • Mur licowy z cegły klinkierowej zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.
Cegła klinkierowa należy do materiałów budowlanych najbardziej odpornych na warunki zewnętrzne, co w prosty sposób przekłada się na wieloletnią ochronę ściany nośnej przed wpływem promieni słonecznych, opadów, skoków temperatury powietrza. Poza okresowym zmywaniem ściany czystą wodą, fasada klinkierowa prawie nie wymaga konserwacji ani odnawiania.
  • Elewacja z cegły klinkierowej pozostaje na długie lata piękna.
Powstała w procesie wypalania trwała powierzchnia cegły nie pozwala wniknąć żadnemu brudowi, a kolor pozostaje równie trwały, jak sama cegła. Dodatkowo naturalny materiał zapewnia właściwy mikroklimat i zwiększa właściwości termoizolacyjne budynku. Ściana trójwarstwowa z elewacją klinkierową to mniejsze koszty ogrzewania zimą i komfortowe warunki latem. Użycie cegły klinkierowej jako warstwy elewacyjnej daje równocześnie nieporównywalny z innym rodzajem wykończenia efekt estetyczny. Dostępne są różne formaty cegieł klinkierowych (NF, DF, 2DF, WF, WDF, Euro-Moduł), szeroki wybór kolorów (żółty, czerwony w różnych odcieniach, cieniowany, burgund, niebiesko-brązowy, czarny, szary – a nawet biały) oraz wykończenia powierzchni (gładka, ryflowana, formowana ręcznie).
  • Architekci umiejętnie wprowadzili klinkier również do współczesnej architektury.
Dzięki nowoczesnej technologii cegły klinkierowe mogą być stosowane w budynkach o najwyższych parametrach energooszczędności. Możliwość przygotowania z klinkieru prefabrykowanych elementów gotowych pozwala na oderwanie się od tradycyjnych wzorców i większą swobodę tworzenia (np. mury bez przewiązań, mury całkowicie podwieszone na konsolach). W zależności od wybranego koloru, rozmiaru i faktury cegły można realizować nawet najbardziej ekstrawaganckie projekty albo postawić obiekt idealnie wtapiający się w istniejącą zabudowę. W połączeniu z możliwością ciekawych sposobów wiązania cegieł w murze oraz np. dwukolorowym spoinowaniem dom może otrzymać wyjątkowy i niepowtarzalny styl.
Zamknij

Formularz kontaktowy